Πρόγραμμα Διασυλλογικού Β' Εθνικής 2012

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του διασυλλογικού της ΕΣΣΚΕΔΥΜ για το 2012

Περισσότερα...

Πρόγραμμα Διασυλλογικού Γ' Εθνικής 2012

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της Γ' Εθνικής της ΕΣΣΚΕΔΥΜ για το 2012.

Περισσότερα...

Κυπελλούχος 2012 Ο Σ.Ο. Κατερίνης

Νικητής αναδείχθηκε ο Σ.Ο. Κατερίνης σήμερα στην Έδεσσα με αντίπαλο την ισχυρή ομάδα των Γιαννιτσών με σκορ 3-1. Στο φετεινό Κύπελλο της ΕΣΣΚΕΔΥΜ, που τα φαβορί κατέρρευσαν νωρίς, ρόλο στην κατάκτηση του κυπέλλου έπαιξαν η μεγάλη εμπειρία των παικτών του ΣΟΚ και η ανεβασμένη ψυχολογία από τις ευρείες επικρατήσεις.  Το τελικό σκορ δεν αφήνει περιθώρια για αμφισβητήσεις και με βάση τη μέχρι τώρα πορεία θεωρείται και ως ενα βαθμό αναμενόμενο.

Εσωτερικό Πρωτάθλημα 2011

Το εσωτερικό πρωτάθλημα ολοκληρώθηκε αισίως το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου και η κατάταξη έχει ως εξής:

Κατάταξη

Place Name                    Feder Rtg  Loc Score M-Buch. Buch. Progr.

 1-2  ΒΑΡΔΑΚΑΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ            1865     6.5      19.5  29.0   25.5
      ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, ΗΛΙΑΣ             1555     6.5      17.5  25.0   25.5
  3   ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        1405     4.5      20.5  30.0   20.5
 4-5  ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ             1185     4        19.0  25.5   15.0
      ΒΑΡΔΑΚΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ           1015     4        14.0  20.5   15.5
 6-7  ΔΟΥΛΙΑΚΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ            1005     3.5      21.5  29.0   15.5
      ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         1375     3.5      16.0  22.5   12.5
 8-9  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       1000     3        18.0  24.5   11.0
      ΣΥΒΡΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ            1005     3        16.0  22.5   12.0
 10   ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ           1000     2.5      15.0  21.5   10.0
 11   ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ       1005     1        16.5  23.0    5.0
 12   ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         1000     0        16.0  21.0    0.0

Πίνακας

No  Name                    Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1.  ΒΑΡΔΑΚΑΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ            1865  7:W  4:W  2:D  6:W  3:W  5:W  9:W
2.  ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, ΗΛΙΑΣ             1555  8:W  5:W  1:D  3:W  7:W 10:W 11:W
3.  ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        1405  9:W  6:W  4:W  2:L  1:L  7:W 10:D
4.  ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         1375 10:W  1:L  3:L  5:L  8:W 12:W  7:D
5.  ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ             1185 11:W  2:L  7:L  4:W  9:W  1:L 12:W
6.  ΒΑΡΔΑΚΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ           1015 12:W  3:L  9:W  1:L 10:D 11:D  8:W
7.  ΔΟΥΛΙΑΚΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ            1005  1:L 10:W  5:W  8:W  2:L  3:L  4:D
8.  ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ       1005  2:L 11:L 12:W  7:L  4:L  9:L  6:L
9.  ΣΥΒΡΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ            1005  3:L 12:W  6:L 11:W  5:L  8:W  1:L
10. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       1000  4:L  7:L 11:W 12:W  6:D  2:L  3:D
11. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ           1000  5:L  8:W 10:L  9:L 12:W  6:D  2:L
12. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         1000  6:L  9:L  8:L 10:L 11:L  4:L  5:L

Αποτελέσματα 7ου Γύρου (Τελευταίος)

No Name                  Result   Name             

 1 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)         1:0    ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)  
 2 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)      0:1    ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2)
 3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)   .5:.5   ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3)
 4 ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)        .5:.5   ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4)
 5 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)      0:1    ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)  
 6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)      0:1    ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5) 

Αποτελέσματα 6ου Γύρου

No Name               Result   Name                

 1 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5)      0:1     ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)     
 2 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2)     1:0     ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)
 3 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3)     1:0     ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)     
 4 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)     1/2:1/2   ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)  
 5 ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)       1:0     ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)  
 6 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4)     1:0     ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)  

Αποτελέσματα 5ου Γύρου

No Name                  Result   Name              

 1 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)          1:0     ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3) 
 2 ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)          0:1     ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2) 
 3 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5)         1:0     ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)   
 4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)   1/2:1/2   ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)   
 5 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)       0:1     ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4) 
 6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)       0:1     ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)

Αποτελέσματα 4ου Γύρου

No Name                Result   Name                

 1 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2)      1:0     ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3)   
 2 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)        0:1     ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)     
 3 ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)        1:0     ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)  
 4 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4)      0:1     ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5)    
 5 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)     0:1     ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)     
 6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)     0:1     ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)

Αποτελέσματα 3ου Γύρου

No Name                  Result   Name              

 1 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)        1/2:1/2   ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2) 
 2 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3)        1:0     ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4) 
 3 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5)         0:1     ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)   
 4 ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)          0:1     ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)   
 5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)     1:0     ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)
 6 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)       1:0     ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)

Αποτελέσματα 2ου Γύρου

No Name                Result   Name                

 1 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4)     0:1    ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)     
 2 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2)     1:0    ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5)    
 3 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)       0:1    ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3)   
 4 ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)       1:0    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)
 5 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)    1:0    ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)  
 6 ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)       1:0    ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)  

Αποτελέσματα 1ου Γύρου

             

 1 ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Σ (1)          1:0     ΔΟΥΛΙΑΚΑ, Σ (7)   
 2 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, Φ (8)       0:1     ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, Η (2) 
 3 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Π (3)        1:0     ΣΥΒΡΙΔΟΥ, Π (9)   
 4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, Δ (10)     0:1     ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, Β (4) 
 5 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, Π (5)         1:0     ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Σ (11)
 6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, Α (12)       0:1     ΒΑΡΔΑΚΑΣ, Γ (6)   

Λίστα συμμετεχόντων

 

1  ΒΑΡΔΑΚΑΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ            1865 
2  ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ, ΗΛΙΑΣ             1555  
3  ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        1405  
4  ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         1375 
5  ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ             1185 
6  ΒΑΡΔΑΚΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ           1015 
7  ΔΟΥΛΙΑΚΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ            1005 
8  ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ       1005 
9  ΣΥΒΡΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ            1005  
10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       1000  
11 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ           1000  
12 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         1000